امروز شنبه 27 مرداد 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

Previous
 • بازسازی عتبات عالیات تعظیم شعائر الهی است/ خیرین باید شاکر خدا باشند که آنان را برای این کار صدا می زنند


  ادامه خبر ...

 • جلب اعتماد مردم در راس اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات است

  عباس قطب الدینی معاون امور استانهای ستاد بازسازی عتبات عالیات در همایش دبیران شهرستانهای ستاد استان فارس با بیان اینکه جلب اعتماد مردم در راس افدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات است ، گفت : ما کار خود را در ستاد با جدیت و همت بالا دنبال می کنیم زیرا جایگاه ستاد بازسازی عتبات عالیات بسیار حساس بوده و باید این جایگاه را در شأن اهل بیت (ع) حفظ کنیم.
  ادامه خبر ...

 • آنها که به بازسازی عتبات ایراد می‌گیرند، چرا به سفرهای تفریحی خارجی اعتراض نمی‌کنند

  حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان نسبت به شبهه افکنی های برخی نسبت به بازسازی عتبات عالیات گفت: آنها که می گویند پول ساخت و ساز حرم ها و سفر عتبات را به فقرا بدهید ، چرا نسبت به پولی که صرف سفرهای تفریحی خارجی می شود ، اعتراض نمی کنند؟
  ادامه خبر ...

 • حرمهای مطهر علوی، حسینی و عباسی در شب عید غدیر خم توسط شیرازی ها گل باران می کنند

  اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با بیان اینکه مردم ولایتمدار شیراز حرم مطهر امیرمومنان امام علی (ع) و سایر حرم های مطهر ائمه معصومین (علیهم السلام) را در شب عیدغدیرخم گلباران می کنند ، گفت: تیم گل آرای ستاد استان فارس با اهدا 12 هزار شاخه گل از طرف مردم شیراز در آستانه عیدسعیدغدیرخم ضرایح اعتاب مقدسه را آذین خواهند بست.
  ادامه خبر ...

 • مشارکت در بازسازی عتبات عالیات کار بسیار با ارزشی است

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در دیدار با حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهم السلام) ضمن ارائه گزارش از روند اقدامات انجام شده در امر بازسازی عتبات عالیات ، معظم اله در روند اجرای طرح های توسعه ای حرم های مطهر ائمه اطهار(علیهم السلام )قرار گرفتند.

  ادامه خبر ...

 • هیچ سعادتی بالاتر از خدمت کردن در راه اهل بیت (ع) نیست

  مدیرکل اداره کل تامین اجتماعی استان فارس با بیان اینکه سعادتی بالاتر از این نیست که بخواهیم در راه اشاعه فرهنگ و نام امامان معصوم خود گام برداریم ، ادامه داد: هر شخص یا گروهی توفیق خدمت به آستان مقدس آن امامان همام را پیدا نمی کنند و قطعا سعادت پیدا کردن خدمت در این راه جزء عنایات خاصه خدای متعال است .
  ادامه خبر ...

 • ظرفیت بهره برداری از عتبات عالیات از سال آینده به 2 برابر از وضع فعلی می رسد

  اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرک های غرب شیراز از دو برابر شدن ظرفیت بهره برداری از حرم های مطهر ائمه اطهار (ع) در عتبات عالیات از سال آینده خبر داد.
  ادامه خبر ...

 • بازسازی اعتاب مقدسه مصداق کار جهادی است

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با اشاره به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب بر مدیریت و عمل جهادی گفت: بازسازی اعتاب مقدسه مصداق کار جهادی است
  ادامه خبر ...

 • ارتش آماده همکاری و تعامل در عرصه بازسازی و توسعه عتبات عالیات است

  امیر سامانی فرمانده ارشد ارتش با اشاره به این موضوع که ارتش جمهوری اسلامی ایران در استانهای فارس و کهکیلویه و بویراحمد آماده هرگونه همکاری و تعامل در این عرصه مقدس است ، تصریح کرد: ارتش آماده است که زمینه مشارکت کلیه کارکنان مخلص خود را در این عرصه فراهم سازد تا بتوانیم گامی هرچند کوچک در این راه پرافتخار و مقدس برداریم.

  ادامه خبر ...

 • حمایت سپاه فجر از فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس

  سردار گزنی جانشین سپاه فجر استان فارس گفت: سپاه فجر در کنار سایر نهاد ها و سازمان ها همراه با مردم ولایتمدار استان فارس حمایت قاطع خود را از فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات اعلام می کند. ادامه خبر ...

 • آینه کاری و خاتم کاری درب های صحن حضرت زهرا(س) توسط مردم استان فارس

  اسکندر قاسمی از انجام پروژه بزرگ آینه کاری صحن و شبستان حضرت فاطمه زهرا(س) درحرم مطهر امام علی (ع) خبر داد و گفت :پروژه آینه کاری صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف و خاتم کاری درب های این صحن مطهر می تواند نقش هنر هنرمندان فارسی و خصوصاً شیرازی را بیش از پیش در این بارگاههای آسمانی به نمایش بگذارد.
  ادامه خبر ...

 • کمک به ساخت عتبات عالیات یک سعادت است

  حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به وجود حب و ارادت به خاندان ائمه اطهار در تارو‌پود همه شیعیان، کمک به ساخت عتبات عالیات را یک سعادت دانست و اظهار کرد: در اختیار ائمه اطهار بودن برگ برنده برای موفقیت در تمام مراحل زندگی دنیایی و اخروی به شمار آید.
  ادامه خبر ...

 • اهداء 17 هزار شاخه گل از سومین حرم اهل بیت(ع) به آستان مقدس علوی و حسینی

  اسکندر قاسمی ، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس، از اهدا 17هزار شاخه گل طبیعی نفیس به حرم های مطهر ائمه اطهار(علیهم السلام) در عتبات عالیات همزمان با شب ولادت حضرت علی (ع) خبر داد و گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس طبق برنامه های هرساله برای بار نهم با همت مردم شهر شیراز، گل آرایی حرم های مطهر حضرت امیرالمومنین امام علی (ع) ، امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) را در ایام با برکت 13 رجب در برنامه خود قرار داده است.

  ادامه خبر ...

 • تیم رسانه ای ستاد بازسازی عتبات عالیات در صدا و سیما مرکز فارس تشکیل می شود

   مدیرکل صدا و سیما مرکز فارس در دیدار با رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس از راه اندازی تیم رسانه ای ستاد بازسازی عتبات عالیات در صدا و سیما مرکز فارس راه اندازی خبر داد ، و گفت: این تیم رسانه ای که با حضور صاحب نظران ، مدیران و تهیه کننده گان خوشنام صدا و سیما تشکیل خواهد شد  ادامه خبر ...

 • نقش موثر استان فارس در کلیه فعالیت های مربوط به بازسازی حرم ها مشهود است

  رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس بر نقش موثر مردم استان فارس ودر بازسازی حرم های مطهر تاکید کرد و گفت: هنرنمایی هنرمندان فارسی و شیرازی چشم و دل هر بیننده ای را به وجد می آورد و لذا نقش موثر استان فارس در کلیه فعالیت های مربوط به بازسازی حرم ها مشهود است.
  ادامه خبر ...

 • پیام تسلیت رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در پی شهادت سردار همدانی

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در پیامی، شهادت سردار سرافراز «حسین همدانی» را به ولی امر مسلمین جهان و خانواده آن شهید بزرگوار، تبریک و تسلیت گفت ادامه خبر ...

 • اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات مایه افتخار شیعیان است

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس، با اشاره به اینکه اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات مایه افتخار شیعیان است، ادامه داد: همه باید جز وظایف خودشان بداند که گامی هرچند کوچک در این امر مبارک بردارند
  ادامه خبر ...

 • صدا و سیما مرکز فارس با قدرت در امر بازسازی عتبات عالیات مشارکت خواهد کرد

  مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به این نکته که این مرکز همچون گذشته با قدرت در این بحث مشارکت خواهد کرد، گفت: ما در قالب برنامه های مستند تلاش می کنیم که کارهای هنری انجام شده در بحث بازسازی عتبات عالیات را به شکل زیبا به مردم نشان دهیم .
  ادامه خبر ...

 • روند بازسازی عتبات عالیات به مرحله توسعه رسید/ مشارکت آزادگان استان فارس در ساخت خیمه گاه امام سجاد(ع)

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس  در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه روند فعالیت‌ها و امور مربوط به عتبات عالیات از بازسازی به توسعه منتقل شده است، گفت: در یک برنامه مشخص ۱۵ ساله موضوع توسعه حرم‌ها در دستور کار قرار گرفته است
  ادامه خبر ...

 • 130 پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در فارس دوخته شد

  رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس گفت: در دهه فجر امسال به مناسبت سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 130 پرچم توسط مردم و هنرمندان این استان برای گنبد حرم مطهر اباعبدالله الحسین(ع) آماده شده است
  ادامه خبر ...

 • آیت الله مکارم شیرازی؛ مرجع تقلیدی که پدرش اورا وقف امام زمان کرد

  ماه رمضان فرا رسيد و مصادف با تابستان بود و من و دوست هم حجره اى ام روزه مى گرفتيم ولى روزى فرا رسيد که در موقع افطار شايد يک عدد نان هم براى خوردن نداشتيم
  ادامه خبر ...

 • گل آرایی حرم مطهر امام علی(ع)، امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) در شب عید غدیر

  حرمهای مطهر امیر مومنان علی (ع)، امام حسین (ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع) بر اساس روال همه ساله در شب عیدغدیرخم گل آرایی می شود
  ادامه خبر ...

 • اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات موجب تقویت باورهای دینی و معرفتی و گسترش خیر برکت در جامعه است

  فرمانده نیروی انتظامی استان فارس صبح امروز با رئیس و معاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس دیدار و گفتگو کرد .
  ادامه خبر ...

Next

1397/5/17

تمامی نذورات اهدایی مردم به چرخه اقتصاد کشور باز می گردد

اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در دیدار با مدیریت امور شعب بانک انصار استان فارس با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات کلیه اقدامات خود را بر اساس نذورات اهدایی مردم کشورمان در این امر مقدس انجام می دهد ، گفت: وظیفه ستاد بازسازی  سازماندهی همه نذورات و هدایایی مردم برای عتبات عالیات است تا بتواند به کمک این نذورات خدماتی را در حرم های مطهر به مردم شریف کشورمان ارائه دهد.

1397/4/31

همایش دبیران ستادهای بازسازی عتبات عالیات شهرستانهای استان فارس برگزار شد

همایش دبیران ستادهای بازسازی عتبات عالیات شهرستانهای استان فارس با حضور حمید افضلی مدیرامور استانهای ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز در شهرستان آباده برگزار شد.

1397/4/4

بازدید تولیت خیمه گاه حسینی از ضریح مطهر خیمه گاه امام سجاد(ع)

حاج فاضل ابودکه تولیت خیمه گاه حسینی و معاون تشریفات و روابط عمومی حرم مطهر امام حسین (ع) از پروژه ساخت ضریح مطهر خیمه گاه حضرت امام سجاد (ع) در شیراز بازدید کرد.

1397/3/7

امروز برادران عراقی ها خواهان ورود ایرانی ها به پروژه‌های توسعه‌ای هستند

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در جشنواره نشان محبت در شیراز به عقبه تاریخی 800 ساله ثبت شده ایرانی ها در مشارکت در امر بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و گفت : امروز برادران عراقی خواهان ورود ایرانی ها به پروژه های توسعه ای هستند.

1397/3/7

استان فارس استان هنر است

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در جشنواره نشان محبت با اشاره به اینکه استان فارس تاکنون 85 پروژه را از ابتدای بازسازی حرم های مطهر اهل بیت (ع) در کشور عراق انجام داده است ، گفت: استان فارس از استانهای هنرمند خیزکشور است و تمامی پروژهها با همکاری هنرمندان انجام شده است.

1397/3/7

هر آنچه برای اهل بیت (ع) انجام دهیم درواقع برای خودمان انجام داده ایم

آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در جشنواره نشان محبت و رونمایی از پنجرهو رونمایی از پنجره چوبی حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) با اشاره به مطلبی از ملاصدرای شیرازی گفت: هر آنچه برای اهل بیت (ع) انجام دهیم درواقع برای خودمان انجام داده ایم.

1397/3/7

جشنواره نشان محبت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس برگزار گردید

جشنواره نشان محبت ستاد بازسازی عتبات عالیات در شیراز سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) با حضور خیل مشتاقان و محبین اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام ) در آستان مقدس حضرت علی ابن حمزه موسی الکاظم (ع) برگزار و از پنجره چوبی حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) رونمایی شد.

1397/2/18

جزئیات مراسم تشییع و ترحیم آیت‌الله ایمانی اعلام شد

جزئیات مراسم تشیع و ترحیم آیت الله ایمانی در شیراز ، قم و تهران اعلام شد

1397/2/18

اعلام 3 روز عزای عمومی در استان فارس

در پی درگذشت آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و رئیس شورای سیاستگذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس از سوی مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس 3 روز عزای عمومی اعلام شد.

1397/2/18

پیام تسلیت رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس به مناسبت رحلت آیت الله ایمانی (ره)

اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در پیامی رحلت ملکوتی مجاهد وارسته ، فقیه مبارز و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله حاج شیخ اسدالله ایمانی (ره) نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه معزز شیراز ، عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس شورای سیاستگذاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس را تسلیت گفت.

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها